Hepsi Farklı Yerlerde! İşte Burçların Zevkten Dört Köşe Eden Hassas ‘G’ Noktaları! nereler biliyormusunuz

0

bildiğim kadarıyla sizlerle paylaşmak istiyorum bu değişebilir yok benim öyle değil yanlış biliyorsunuz diyen varsa burcunu ve G noktasını yazsın lütfen evet etkilemek istediklerinizin burcunu öğrenirseniz yaklaşımınız ona göre olabilir

Hangi burcun hangi yeri en hassas noktası merak ediyor musunuz? Öyleyse arkanıza yaslanın, kısa bir yolculuğa çıkıyoruz!

1. Koç burcu
Yaratıcı, tutkulu ve sıcaktır yatakta Koç Burcu . Zayıf noktaları ise başıdır. Saçlarına masaj yapılmasından, gözlerinin kapalı olmasından ve tutkulu bir şekilde öpülmekten çok hoşlanır. İşte o zaman Mars’ın tüm erotik gücü onunla birlikte olur!
2. Boğa burcu
Gerçek aşka teslim olan Boğalar, boynundan öpülmeye ve okşanmaya dayanamazlar! Aşkın gezegeni Venüs tarafından yönetilen Boğa burcunun cildi çok hassastır. Ön sevişme olmazsa olmazdır!
3. İkizler burcu
Hassas ve asil burcumuz İkizler’in zayıf noktası elleri, kolları ve omuzlarıdır. Yorulmak nedir bilmeyen ikizler burcu , diğer burçlara göre daha fazla efor sarf edebilirler. Dirsek ve bileklerinin öpülmesine ve okşanmasına dayanamazlar!
4. Yengeç bucru
Sezgileri yüksek Yengeç Burcu, karnının kenarlarına ve boynuna dokunulmasından çok hoşlanır. Bu bölgelere güzel kokulu kremlerle masaj yapılırsa ve tutkuyla öpülürse zirvelere çıkar!
5. Aslan burcu
Son derece talepkar ve hassas noktalarını ortaya çıkarması zor bir burçtur Aslan Burcu  . Mücadele etmek gerekebilir yani. Kalbinin ve belinin üst taraflarında ve etrafında dolaşabilirsiniz. Acele edilmesinden hiç hoşlanmaz. Fantezilerini keşfetmek için dudakları kullanmak önemli!
6. Başak burcu
Mükemmel birer aşık olan Başakların karın ve kasık bölgeleri hassas noktalarıdır. Göbek ve çevresinin öpülmesinden çok hoşlanır. Zevkin doruklarına bu küçük dokunuşlarla çıkabilirler!
7. Terazi burcu
Rutine ve monotona eğilimli olan Terazi burçlarının hassas noktalarını bulursanız eğer bu olayı tersine çevirebilirsiniz! Biz de size hemen söyleyelim: Belinden boğazına kadar olan bölge hassas noktalarıdır!
8. Akrep burcu
Gelelim burçların en seksi  olanına! Cinsellik onlar için oldukça önemlidir, bunu hepimiz biliyoruz. Tutkuludurlar ve yoğun yaşarlar cinselliği. Onların hassas noktaları cinsel organlarıdır. Gizemleri ise beklemektir ve teşvik edilmeye değil, keşfedilmeye ihtiyacı vardır!

 
9. Yay burcu
Ateşli, tutkulu, sıradışı… Uyluk bölgesi onun hassas noktasıdır, uyarıldığında zirveye çıkabilirler. Erotizmin merkezi olan Yay burçları, Jüpiter tarafından yönetilirler. Sevgi dolu yaklaşırsanız, karşılığını alırsınız!
10. Oğlak burcu
İhtiyatlı ancak tutkulu bir aşık olan Oğlak burçları aldatmaya en çok meyilli olan burçtur. Yatakta ona zevk veren hassas noktası baldırlarıdır. Buraya masaj yapıldığında kendinden geçer diyebiliriz hatta!
11. Kova burcu
Yeni tecrübelere her zaman açık ve limitsiz zevk alan Kovaların hassas noktaları bacaklarıdır. Uyarıldıklarında yapamayacakları şey yoktur. Sevgi dolu olan Kova burçlarını yatakta bambaşka görebilirsiniz!
12. Balık burcu
Duygusallıklarıyla ünlü Balıklar yatakta bazen yumuşaktır bazen de tam tersi! Zevk ve şehvet doludurlar, ayakları en hassas noktalarıdır. Masaj yapıldığında çılgına dönebilirler bile…

0

Terazi burcuyum fakat yukarıda yazılanlar kesinlikle bana uymuyor hele hele rutine ve monotonluğa eğilimli başlangıç cümlesi , tam aksine :)))

Cevabını yaz